Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Tabaluga"

ul. Rocha Kowalskiego 59a
05-270 Marki

Niepubliczne Przedszkole "Tabaluga"

ul. Bohaterów Ossowa 1C
05-230 Kobyłka
tel. 732-777-700

Aktualnie jesteś na stronie:

Kadra

"Im kto jest lepszym człowiekiem, lepiej do pracy przygotowanym, im ma większą dla drugich życzliwość, głębszą o nich troskę i poczucie odpwiedzialności za swoją pracę, tym większy zostawi ślad w duszach dzieci..."

Maria Grzegorzewska

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Janusz Korczak

Nasza kadra to zespół młodych, kreatywnych, ciepłych, kochających dzieci i doskonale wykształconych osób.  Nasi nauczyciele posiadają wymagane przez MEN pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej, niezbędne do pracy w placówkach niepublicznych.

W naszych placówkach dbamy o wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pedagogiczną. Na stanowiska nauczycieli zatrudniamy osoby, które ukończyły studia na kierunkach: wychowanie przedszkolne i pokrewnych, a jako opiekunki żłobkowe – osoby, które ukończyły wymagane ustawowo kursy.  Celem naszego zespołu jest stworzenie serdecznej i ciepłej atmosfery, żeby każde dziecko – od najmłodszego maluszka w żłobku, po starszaka w przedszkolu czuło się u nas dobrze i miało przestrzeń do rozwoju.

Nasz zespół jest niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału – z entuzjazmem wdrażamy najnowsze metody pracy. Działamy z pasją i całkowicie poświęcamy się temu co robimy.  Wychodząc naprzeciw dziecięcym marzeniom staramy się przynosić im radość i sprawiać, by uśmiech zawsze gościł na twarzach naszych wychowanków.

Żeby dbać o jakość pracy naszej kadry, prowadzimy nadzór pedagogiczny zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe, który polega na obserwowaniu, analizowaniu i ocenianiu przebiegu procesów kształcenia i wychowania, ale również inspirowaniu nauczycieli do poprawy istniejących rozwiązań, np. przez wprowadzanie innowacyjnych działań programowych lub metodycznych.

Wszystkie dzieci w naszym przedszkolu są pod opieką specjalistów: logopedy i psychologa. Na początku każdego roku szkolnego prowadzimy badania przesiewowe, których wyniki omawiane są z rodzicami.  Specjaliści prowadzą z dziećmi zajęcia grupowe a także zajęcia indywidualne.

To dla nas bardzo ważne, aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się bezpieczne, radosne i ciekawe świata.

NASZE PLACÓWKI
  • Niepubliczne Przedszkole Nr 18 "Tabaluga" w Markach
  • Niepubliczne Przedszkole Nr 26 "Tabaluga II" w Markach
  • Niepubliczny Żłobek Nr 2 "Tabaluga" w Markach